0 212 265 00 09
Slide Resmi
Slide Resmi
Slide Resmi
Slide Resmi
Slide Resmi
Slide Resmi
Slide Resmi
Slide Resmi
Bulgaristan Takip Formları

VİZE İŞLEMLERİ

 

 

Bulgaristan Vizesi


Umumi pasaport sahibi Türk Vatandaşları, Bulgaristan giriş yapabilmeleri için Bulgaristan Vizesi almak zorundadır. Hususi, Hizmet ve Diplomatik pasaport sahibi Türk vatandaşları ise her 1 yıl içerisinde 90 gün Bulgaristan'da vizesiz kalma hakkına sahiptirler.

 

Bulgaristan'a turistik, ticari ve aile/arkadaş ziyareti amaçlı seyahatlerinizde Bulgaristan Vizesi almanız gerekmektedir. Bulgaristan Turistik Vize, Bulgaristan Ticari Vize ve Bulgaristan Özel Ziyaret Vizesi ile ilgili bilgileri aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

Bulgaristan'la yüzyıllardan beri süregelen ortak bir kültüre sahibiz. Günümüzde hala azımsanamayacak kadar çok Türk vatandaşı Bulgaristan'da yaşamaya devam ediyor. Yıllar önce Türkiye'ye dönen Bulgaristan göçmenleri ise Bulgaristan'da yaşayan akrabalarını ve dostlarını ziyaret etmek amacıyla Bulgaristan'a, Bulgaristan'dakiler de Türkiye'ye gelip gidiyorlar.

 

Bulgaristan'da doğanlar ve onların birinci dereceden akrabaları Bulgaristan Oturum Vizesi ve uzun süreli Bulgaristan Multi Vize için başvuru yapma hakkına sahiptirler. Bu sayede her seferinde vize almak zorunda kalmamaktadırlar. Bulgaristan Oturum Vizesi ve uzun süreli Bulgaristan Multi Vize başvurusu için gerekli şartları ve evrakları aşağıda bulabilirisiniz.

 

Bulgaristan'a hangi amaçla giderseniz gidin, vize başvurularınızda şirketimiz size danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Bulgaristan Vizesi için gereken tüm vize prosedürünü sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz. Bulgaristan'daki sevdiklerinize ulaşmak, yaz-kış canlı turizmiyle en güzel tatilinizi yapmak ve Bulgaristan'a yapacağınız iş, ticaret ve yatırımları kolaylaştırmak adına  Bulgaristan vize işlemleriniz sırasında konusunda uzmanlaşmış müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 0090 212 287 7333