İZMİR

BULGARİSTAN İZMİR VİZE MERKEZİ

İZMİR BULGARİSTAN VİZESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
 

İzmir Bulgaristan Vize işlemleri tel hattı: 0232 335 5965

Bulgaristan vizesi oneri yada şikayet hattı: 0532 221 26 66
 
Bulgaristan Acil Vize Hattı: 0532 383 94 36

E-mail: team@hermesconsulting.com.tr 

İZMİR BULGARİSTAN VİZESİ İÇİN YAPILACAKLAR

 
a- İzmir Bulgaristan vize başvurusu için temsilcimiz ile iletişime geçin.
 
b- İzmir Bulgaristan vize uzmanlarının Güncel evrak listesini E-posta'nıza göndermelerini isteyin. Evrak listesini eksiksiz tamamlayıp ofis adresimize, elden veya kargo ile gönderin.
 
c- Bulgaristan vizesi için gerekli belgelerin , tarafımıza ulaşması ile beraber İzmir için Bulgaristan Konsolosluğu’na vize başvurunuzu gerçekleştirip Bulgar vize başvurunuzu acil bir şekilde size sonucu bildirilerek Bulgaristan vize işleminizi gerçekleştirmiş bulunacağız.


C Vize Çıkış Süresi: İzmir için Bulgaristan Konsolosluğu’na vize başvurusu yapıldığında Turistik vize , Ticari Vize , Multi (çok girişli) , Transit ya da Günübirlik vize işlemi İzmir için Konsolosluk’tan vizenin çıkış süresi ortalama 5 gündür.


D Vize Çıkış Süresi: İzmir için Bulgaristan Konsolosluğu’ndan D vize / Oturum izni başvuruları, konsolosluk tarafından 45 iş gününde neticelendiğine dair tarih verilse de bu sürenin pratikte 3 ayı bulduğu görülmektedir.

 
İzmir'den Acil Bulgaristan vizesi danışmanlığı için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçin.

Fiyatlarımıza; konsolosluk harcı, adınıza düzenlenecek olan konfirme hotel rezervasyonu, seyahat sağlık sigortanız, oturum izinleri ve şirket kurma konularında danışmanlık ve evraklarınızın Konsolosluğa sunulmaya hazır hale getirilmesi dahildir.

(Haziran-Eylül tarihleri arasında yoğunlaşan öğrenci başvuruları ve resmi kurumların yıllık izinleri sebebiyle tarihler değişkenlik gösterebilir)

Vize onayı hususunda tek yetkili merci Bulgaristan Konsolosluğu’nun Vize Bölümü’dür.

Bulgaristan Konsolosluğu Vize Başvuruları için önceliği Akredite Acenteler ve Vize Başvuru Merkezi’ne tanımıştır.

Bulgaristan Konsolosluğu Görev Bölgesi ; Aydın Vize İşlemleri, Balıkesir Bulgaristan Vizesi, Bilecik Vize İşlemleri, Bursa Bulgaristan Vizesi İşlemleri, Çanakkale Bulgaristan Vizesi, Edirne Vize İşlemleri, İstanbul Bulgaristan Vizesi, İzmir Vize İşlemleri, İzmit Bulgaristan Vize İşlemleri, Kırklareli Vize İşlemleri, Manisa Bulgaristan Vizesi İşlemleri, Muğla Vize İşlemler, Sakarya Bulgaristan Vize İşlemleri, Tekirdağ Bulgaristan Vize İşlemleri illeridir.

İzmir Bulgaristan Konsolosluğu Çalışma Saatleri

Bulgaristan Konsolosluk Ofisi Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 09.00-16.00

Bulgaristan Konsolosluk Ofisi Vize Başvuru Saatleri
Pazartesi-Cuma: 09.00-12.00


Kolay ve en hızlı Bulgaristan vizesi için İzmir Bulgar vize işlemleri telefon: 0232 335 5965