Bulgaristan Otobüs Seferleri

Bulgaristan Otobüs Seferleri

Bulgaristan’a karayolu ile gitmek isteyenlerin tercih edebilecekleri ulaşım yollarından biri otobüslerdir. Esenler’deki Büyük İstanbul Otogarı’na gidenler, Huntur, Metro, Nişikli ve Has Turizm, Alpar Turizm otobüsleriyle Bulgaristan’a gidebilirler.

İstanbul – Sofya ya da Sofya – İstanbul için otobüs yolculuğu yapacak olanlar Huntur/Avar Turizm, Has Turizm, Metro Turizm ve İstanbul Seyahat firmalarını tercih edebilirler. Ankara'dan direkt olarak Bulgaristan'a sefer yoktur. İstanbul ya da Bursa, Edirne'den Bulgaristan'a bilet bulunabilir.

Seyahatinizi kendi özel aracınızla tamamlamak için aracınızın mutlaka yeşil sigortası olmalıdır. Aynı zamanda çipli ehliyet ve vinetka (vergi pulu) da olmalıdır. Yolculuk yapacağınız araç bir 3. kişinin ya da şirketin üzerine kayıtlı ise noter onaylı vekaletname gereklidir. Sınırda ya da Bulgaristan'ın içinde sorun yaşamamak için vekaletnamenize apostil yaptırabilirsiniz.

Hermes Consulting olarak sizlere faydalı olmasını amaçladığımız Bulgaristan'a otobüs seferleri içeriğimizi okuyarak bilgi alabilir, seyahatinizi tercih ettiğiniz otobüs firması ile tamamlayabilirsiniz. Yolculuğun gerçekleşeceği otobüs markası, imkanları, sunulan hizmetler, yolculuğun ne kadar süreceği ve hangi yerlerde mola verdiği bilgilerine firmanın iletişim numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Bulgaristan-İstanbul arası ortalama 9 saat sürer. Ancak sınırda yapılan kontrollerden dolayı bu sürenin uzayabileceğini unutmayınız. Seyahat gerçekleştirmek isteyen yolcu sayısına bağlı olarak açılan seferler kapanabilir/iptal olabilir. Lütfen firmaların web sitelerini ziyaret ederek hareket saatleri ve yol güzergahlarını teyit ediniz. 

Banskoya otobüsle gitmek isteyenlerin tek altarnatifleri Alpar Turizm'dir. Alpar Turizm ile son durak olan Blagoevgrad inip firmanın Bansko servisleri ile yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Her akşam saat 20.30 da Blagoevgrad ile Bansko arasına sefer düzenlenmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için 0212 658 35 40 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Aşağıda Bulgaristan’a giden tur şirketlerinin güzergahlarını ve fiyat listesini bulabilirsiniz.

Bulgaristan Otobüs Seferleri Huntur/Avar Turizm

Huntur/Avar Turizm, Huntur Ulaşım Seyahat Limited Şirketi ile Avar Turizm Seyahat Acentesi ortaklığıyla faaliyet göstermektedir. İstanbuldan Bulgaristan'a saat 17.30, 18.00 ile 19.30 saatlerinde seferler düzenlemektedir. Yol güzergahları sayfamızın devamında bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve bilet satış işlemlerinizi tamamlamak için firmaya web sitesinden da ya iletişim numaralarından ulalaşabilirsiniz.

Adres: Büyük İstanbul Otogarı

Peron No: 126 

Tel:  +90 554 342 04 09 

E-mail: info@huntur.com.tr / www.huntur.com.tr

HUNTUR İLE İSTANBUL – BULGARİSTAN RUSE OTOBÜS SEFERLERİ HAREKET SAATİ 17.30, 18.00, 19.30 (HAMZEBEYLİ SINIR KAPISI )
BULGARİSTAN RUSE – İSTANBUL OTOBÜS SEFERLERİ HAREKET SAATİ 13.00

İstanbul – Lesevo 
İstanbul - Sliven
İstanbul - Targovişte 
İstanbul - Şumen
İstanbul- Razgrad
İstanbul- Ruse

HUNTUR İLE İSTANBUL- SOFYA OTOBÜS HAREKET SAATLERİ (18.00) ( KAPIKULE SINIR KAPISI )
SOFYA – İSTANBUL HAREKET SAATLERİ (22.30)

İstanbul – Kap. Andreevo
İstanbul – Svilengrad
İstanbul – Haskova
İstanbul - Plovdiv
İstanbul – Pazarcık
İstanbul – Sofya


HUNTUR İLE İSTANBUL – RUSE OTOBÜS HAREKET SAATLERİ ( 19.30) (KAPIKULE SINIR KAPISI )
RUSE – İSTANBUL HAREKET SAATLERİ (18.00 )


İstanbul – Kap. Andreevo
İstanbul - Stara Zagora
İstanbul – Kazanlık
İstanbul - V.Tarnovo
İstanbul- Popovo
İstanbul - Razgrad
İstanbul – Ruse


ÖNEMLİ: Huntur’un İstanbul – Bulgaristan / Bulgaristan- İstanbul seferleri her gün çift taraflı olarak yapılmaktadır.

Bulgaristan Otobüs Firması Has Turizm

İstanbul Tel: (0212) 658 31 11 - 444 0 631

Fax: (0090) 212 659 31 02

Sofya Tel: 00359 2 831 49 67 - 00359 2 832 61 34 

Fax: 00359 2 831 49 67

E-mail: office@hasturizmbg.com

İstanbul – Sofya

Hareket Yeri: Esenler Otogarı

Hareket Saati: 11:00 Varış Saati: 19.30

Hareket Saati:  22:00 Varış Saati: 05.30

Sofya- İstanbul

Hareket Yeri:  Traffic Market

Hareket Saati: 11:00 Varış Saati: 19.30

Hareket Saati: 22:00 Varış Saati: 05.30

Bulgaristan Otobüs Seferleri Metro Turizm

Metro Turizm İstanbul’dan Bulgaristan’ın pek çok şehrine otobüs seferi düzenlemektedir. İstanbul’dan Aytos, Biradvari, Burgaz, Dobric, Dulovo, Elhovo, Haskovo, Isılkovo, Isiperih, Kıliment, Kırcali, Kotel, Lesova, Partizani, Plovdiv, Silistra, Sofya, Svilengrad, Targoviste, Tervel, Varna, Yambol ve Venetz gibi Bulgaristan’ın şehirlerine gitmek isteyenler Metro Turizm’i arayarak ya da internet sitesinden gidiş ve dönüş tarihlerini yazarak uygun biletleri bulabilirler.

Saat 09.00, 12.00, 20.00 ile 23.00 saatlerinde İstanbul'dan Sofya'ya seferler bulunmaktadır. Seyahat etmek istediğiniz tarihleri web sitelerine yazarak durumunuza uygun saatteki seferleri seçebilirsiniz.

Tel: 0850 222 34 55

Metro Turizm Web Sitesi: www.metroturizm.com.tr

Bulgaristan Otobüs Seferleri Nişikli Turizm

İstanbul’dan Bulgaristan’ın Pomorie, Isperih, Varna, Dobric, Tervel, Dulovo, Silistra, Razgrad, Burgas, Aytos, Sofya, Plovdiv şehirlerine seyahat etmek isteyenler, Nişikli Turizmi arayarak ya da internet sitesinden gidiş ve dönüş tarihlerini yazarak uygun biletleri bulabilirler. Nişikli Turizm ile yolculuğunuza Edirne, İstanbul ve Tekirdağ'dan başlayabilirsiniz. Seyahat tarihiniz netleştiğinde firmanın iletişim numaralarından sefer durumunu sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda seyahat edeceğiniz aracın özellikleri, yolculuk süresini, hangi şehirlerden geçtiğini öğrenebilir, tercihinizi ona göre yapabilirsiniz. Aynı şekilde dönüş için bilet sorgulama işlemlerinizi de firmanın web sitesinden yapabilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa Otogarı, Şube:119

Tel: 0530 330 70 48

E-Posta: 119sube@nisikli.com.tr